Apie mus

Menų studija "Džiaugsmo ratas" įsikūrė 2009 m. Pilaitėje. Jos vadovė ir įkūrėja Elytė Krasauskaitė  -menininkė, turinti 27-jų metų pedagoginio darbo patirtį, dirba su vaikais, paaugliais ir suaugusiais. Ji veda įvairaus pobūdžio  kūrybinius - praktinius seminarus miesto ir šalies mokytojams, bei dalinasi savo patirtimi užsienio šalyse. Veda individualias psichoterapijos sesijas su dailės terapija, taiko dailės terapijos ir daug kitų metodikų psichologinio konsultavimo darba.

 

Elytė Krasauskaitė Mieliūnienė eksternu baigė J. Vienožinskio dailės mokyklą, mokėsi VDA, įgijo dailės bakalauro laipsnį edukologijos universitete. vėliau buvo suteikta mokytojos metodininkės kvalifikacija. Taip pat baigė specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus LDTTA.  Nuolat dalyvauja įvairiose dailės terapijos patyriminėse  programose, dalyvauja ir savo kompetencijas kelia teoriniuose ir praktiniuose psichologijos mokymuose. Baigė Maskvos pozityvių technologijų ir konsultavimo institute  programą: meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio darbo ir sveikatos priežiūros srityje. Baigė Vilniaus Geštalt institutą, turi psichoterapeuto sertifikatą. Gilinasi į dailės terapjos poveikį vaikų ir paauglių psichinės emocinės būsenos valdymui. 

Kuria individualias programas, pagal kurias organizuoja ir veda vasaros kūrybines stovyklas vaikams ir paaugliams.

Dalyvauja Geležinio Vilko Rotarkt klubo projekte ,,Išpildyk mano svajones''prisideda prie vaikų svajonių išpildymų.

Nuo 1988 m. Elytė Krasauskaitė Mieliūnienė dalyvauja parodose. Kuria savitu stiliumi, kuris atsispindi visuose menininkės darbuose. Surengė 4 odos papuošalų parodas ir 8 autorines paveikslų netradicinėm technikom parodas. Konsultuoja vaikus, paauglius ir suaugusius emocijų sutrikimo klausimais, taiko įvairius meno terapijos metodus ir geštalo terapiją.