Gimtadieniai

Tokio gimtadienio dar nebuvo ...

kūrybiškiausias gimtadienis menų studijoje...

tai bus staigmena gimimo dieną švenčiančiam jūsų vaikui...

    ,,IMPROVIZACIJŲ PAVEIKSLAI''

 

Pagal autorinę E. Krasauskaitės techniką kiekvienas dalyvis-svečias turi galimybę, naudojant marmuruotą popierių, tušą , pasteles sukurti savo improvizuotą paveikslą. Vėliau sugalvoja jam pavadinimą ir turi unikalų, vienintelį, galbūt pirmąjį nepakartojamą paveikslą. Kaina: 200eu iki 10 žmonių, trukmė: 3 val. Ši programa tinka tiek vaikams tiek suaugusiems.

 

      ,,TAPYBA ANT DROBĖS''

 

šioje programoje vaikai sukuria savo raštus, paveiksliukus ir  užrašus. Pasidaro eskizą, kurį perkelia ant lininio, medvilninio maišelio.  Galima piešti naudojant trafaretą. Tapybai naudojami tik specialūs audinių dažai ir aerozoliai.. Ši programa tinka tiek mergaitėms  tiek berniukams! Kiekvienas svečias jau tą pačią dieną gali parsinešti maišelį, susidėti sportinę aprangą ir neštis į mokyklą. Kaina 200eur iki 10 vaikų, trukmė: 2-3val.(priklausomai nuo vaikų skaičiaus)

 

     ,,SVAJONIŲ DĖŽUTĖ''

 

1variantas:

Tai nuostabi, labai pozityviai nuteikianti veikla, kurios metu gimtadienio svečiai  išsilanksto norimos formos dėžutę iš kartono, dekoruoja ją norimais raštais  ir žinoma į ją patalpina savo mažas ir dideles svajones. Kaina: 200 eur iki 10 vaikų, trukmė: 2-2.30val.

2variantas:

Medinė dėžutė dekoruojama su modeliavimo pasta, puošiama natūraliom kriauklėm, akmenėliais ir kitom dekoratyviom detalėm. Nudažoma pasirinkta spalva arba sendinimo priemonėmis pasendinama. Dėžutė labai patvari, patogiai atsidaro.Ši programa tinka vaikams nuo 5 iki 18m, patinka ir suaugusiems. Kaina: 250eur iki 10 vaikų, trukmė 3 val.

   ,,PUOŠNI VAZELĖ'' (Stiklo dekoravimas)

Ši programa tinka tiek paaugusiems vaikams(10-15m.) tiek suaugusiems gimtadienį švenčiantiems žmonėms. Kūrybinio gimtadienio metu pasirinksime sau patinkančią vazelės formą ir ją dekoruosime stiklo dažais. Išskirtinumo jūsų vazelei suteiks labai puošnūs įvairių spalvų stiklo perlai.  Jūsų laukia nepakartojami įspūdžiai kuriant raštus ir piešiant, dekoruojant stiklo vazelę.

Programos trukmė nuo 1val iki 1.30val

.Kaina 200 eur( iki10vaikų)

 

  ,,MYLIMIAUSIAS MANO ŽAISLAS''  (papje maše technika)

 

Koks įdomus ir nenuspėjamas kūrybos pasaulis.....atrodo tai tik paprastas popieriaus lapas, laikraštis, žurnalas, servetėlė.....o atsidūręs kūrybiško žmogučio rankose jis gali pavirsti mielu žaisliuku, kuris ilgai primins tas smagias gimtadienio akimirkas, kartu buvusius draugus, tą skardų vaikišką juoką ir tą vienintelę metuose šventę, kuri jūsų vaikui gali būti pati gražiausia.

Šios programos metu(1,30val) vaikai sukurs žaislą-skulptūrėlę: katiną, meškiuką,pokemoną ar kitą mėgstamą herojų. Išmoks papje maše techniką, suteiks žaislui norimą nuotaiką, formą ir spalvą. Sukurtą žaislą galės iš karto parsinešti namo. Šioje programoje gali dalyvauti vaikai nuo 7m. iki 13m.

Kaina: 180 eur( iki 10vaikų)

   ,,NEREALUS PAVEIKSLAS"(tapyba muilo burbulais, tušu ir pastele)

Visi susirinkę svečiai linksminsis pūsdami muilo burbulus iš kurių profesionali dailininkė sukurs spalvingą, nepakartojamą paveikslą jubiljatui.Visi gimtadienio svečiai patirs daug gerų emocijų, o jūsų vaikas parsineš gimtadienio prisiminimą -  įrėmintą meno kūrinį. Programoje gali dalyvauti vaikai nuo 3metų iki 15 metų .Trukmė 2-3 val.Kaina:200 eur(iki 10 vaikų,už kiekvieną papildomą vaiką mokestis 10eur)

 

     ,,DRAKONŲ KOVOS" arba ,,ŠVENTINĖ LĖKŠTĖ;'' (lipdymas iš molio)

Tai gimtadienis mėgstantiems pamiklinti savo rankeles. Tai išskirtinis gimtadienis, kurio metu svečiai gali susipažinti su molio galimybėmis ir nusilipdyti savo mėgstamą personažą. parsinešti namo prisiminimą apie draugo ar draugės gimtadienį.Amžius neribojamas. Kaina 200 eu iki 10 vaikų.Trukmė 1.30val.

 

     ,,MAGIŠKAS PAPUOŠALŲ PASAULIS"(indėniško stiliaus papuošalai iš plunksnų)

Šio gimtadienio veikla tikrai patiks vyresnėms mergaitėms ir jų mamyčių draugijai.Labai patinka moterims kurios mėgsta švęsti kūrybiškai. Čia visi svečiai trumpam tampa papuošalų dizaineriais. Gimtadienio svečiai kuria išskirtinę segę, vienintelį ir nepakartojamą papuošalą ant kaklo arba auskarus. Čia jūs ir jūsų svečiai patirs daug teigiamų emocijų. Juk kiekviena mergina ar moteris mėgsta puoštis, o ypač savo sukurtais papuošalais.Programoje  gali alyvauti ne daugiau kaip 8-10 svečių.Trukmė 2val-3val.Kaina 200eu

 

 

      ,,TALISMANO GALIA''

  

Šio gimtadienio tema patinka tiek mergaitėms tiek berniukams, vaikai pasidaro talismaną iš tamsoje šviečiančio akmenėlio ir natūralios odos, kuris puikiai dera nešioti ant kaklo kaip sekmės ženklas

Kurdami papuošalą vaikai patiria daug gerų emocijų ir džiaugsmo.Trukmė 1.30min.-2val. Programa skirta vaikams ir jaunimui nuo 8 iki 16 metų. Kaina 180 eu( iki 10 vaikų)

         

Studijoje galima vaišintis savo atsineštom vaišėm. 

Papildoma valanda menų studijos patalpoje -20 eur

Užsisakyti gimtadienį galima tel. 8 61292900


Galime atvykti į jūsų namus, arba lauksime Jūsų menų studijoje Pilaitėje
Susisiekite su mumis!

* Privalomi laukai
Siųsti